Alpa, põhiline tegelaskuju
Vahva alpaka nimega Alpa on maailmarändur, kes just kõige enam armastab väiksemaid sihtkohti just nagu Eesti. Koos lastega õpib ta tundma kohalikku keelt ja kultuuri. Ta on rahulik ja rõõmsameelne, kuid kui teda nimetada laamaks, siis ta võib pahameelest lausa sülitada.

 

alpa@alpa.ee
LinkedIn
 
 
Kelly Lilles, tegev- ja sisujuht
Idee looja ja sisujuht ning kahe armsa poisi ema. Kellyl on bakalaureusekraad eesti filoloogia erialal ja magistrikraad kirjaliku tõlke erialal. Ta on viimased 6 aastat juhtinud nii riiklikke kui ka rahvusvahelisi keeleprojekte. Töökogemus Eesti Rahvusraamatukogus, Eesti Rakenduslingvistika Ühingus ja Eesti Keele Instituudis. 
Üsna üllatav võib olla teadmine, et bürokraatia kõrval armastab Kelly ka füüsilist tööd – akutrell ja  kreissaag pole talle võõrad ning ta on plaatinud nii mõnegi sõbra vannitoa. Samas süüa teha ega suusatada ta ei oska.
 
kelly@alpa.ee
LinkedIn
 
 
Mikk Lilles, tehnoloogiajuht
Meeskonna- ja projektijuht, kes suudab lisaks tehnoloogia alaste murede lahendamisele ja töövoo kontrollimisele endast välja pigistada ka Alpa hääle. Mikul on üle 10aastane töökogemus IT-projektijuhina, millest üle viie aasta Ekspress Digitalis ning seal juba mobiiliarenduse osakonna juhina. Kui metal-muusika ei paku kontoris piisavalt värskendust, siis võime teda näha köitega akna taga rippumas. Ta nimelt armastab kõrguseid ja on lausa ka atesteeritud arborist.  Kodus meeldib Mikule oma kahe pojaga jalkat mängida ja tervislikke smuutisid valmistada.
 
mikk@alpa.ee LinkedIn
  
Reimo Meier, graafiline disainer
Reimo on lõpetanud Tartu Ülikooli ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala. Tal on 6 aastat ettevõtluskogemust ja 10 aastat kogemust graafilise disaini valdkonnas. Ta on Alpa karakteri ja visuaalse identiteedi looja, kes suudab alati mõelda kastist välja. Kodus on ta oma 8-kuusele pojale suurepärane isa, kes ei jää hätta ei toitmisel ega ka mähkmevahetusel.
 
reimo@alpa.ee
LinkedIn
 
Madde Rebane, turundaja
Maddel on 6-aastane lastega töötamise ja 4-aastane koolis töötamise kogemus. Tema üks põhisuundi on olnud nii kooli kui ka noortekeskuse sotsiaalmeedia korraldamine ja turundusstrateegiate loomine. Kool ja raamatud käivad ikka käsikäes – Madde on armas raamatunohik, kes on lugenud läbi näiteks kõik Harry Potteri sarja raamatud… 10 korda! 
 
madde@alpa.ee
LinkedIn
 
 
Liisa-Ingrid Kerson, turundaja
Ingrid on Tallinna Majanduskooli turundustudeng. Varem on ta õppinud fotograafiat ja tegutseb ka selles vallas aktiivselt. Lisaks turundusele ja fotole meeldib talle hirmsasti ka käsitöö ning ta on üks Floral Estonia dekoratsiooniettevõtte asutajatest. Vabal ajal võib teda aga raba ja metsade vahel kondamas näha.
 
ingrid@alpa.ee
 
Janek Jaago, kommunikatsioonijuht
Janek on tehnoloogia-, äriarenduse ja turundusjuhtimise mutant. Akadeemiline haridus on omandatud Tartu Ülikoolis: bakalaureus juhtimise ja turunduse erialal (kõrvaleriala suhtekorraldus) ning magister tehnoloogia juhtimises ja ettevõtluses. Tööalane kompetents samades valdkondades alates 2007. aastast. Töökogemus oma sektoris liidripositsioonil olevates ettevõtetes Estravel, Ekspress Grupp ja Veriff. Kui Janekil mõni vaba hetk leidub ja pisipere selleks loa annab, siis võib Janeki leida rannast lohet taltsutamas või seda teistele õpetamas – Janek on rahvusvaheliselt sertifitseeritud lohesurfi koolitaja Surftown surfiklubis.
 
LinkedIn
Karl Kristjan Mõtlik, arendaja
Karl Kristjan on rõõmsameelne arvutinohik, kes huvitub eesti kultuurist. Suppi ta ei söö ja karusselliga sõita ei kannata, aga see kõik pole õnneks ta õpinguid takistanud ja ta lõpetas värskelt TTÜs äriinfotehnoloogia eriala.
 
LinkedIn
 
Pihel Saatmann, arendaja
Pihel on lõpetanud Tartu Ülikooli informaatika bakalaureuse ja töötanud programmeerijana 5 aastat, millest viimase aasta juba ametlikult mänguarendajana. Vaba aega üritab ta jagada aktiivsete ja rahulike tegevuste vahel – kokkamine, arvutimängude ja filmide tarbimine ning jõuksis käimine ja muud sportlikud tegevused.
 
LinkedIn