Alpa, põhiline tegelaskuju
Vahva alpaka nimega Alpa on maailmarändur, kes just kõige enam armastab väiksemaid sihtkohti just nagu Eesti. Koos lastega õpib ta tundma kohalikku keelt ja kultuuri. Ta on rahulik ja rõõmsameelne, kuid kui teda nimetada laamaks, siis ta võib pahameelest lausa sülitada.

 

alpa@alpa.ee
LinkedIn
 
 
Kelly Lilles, tegev- ja sisujuht
Idee looja ja sisujuht ning kahe armsa poisi ema. Kellyl on bakalaureusekraad eesti filoloogia erialal ja magistrikraad kirjaliku tõlke erialal. Ta on 10 aastat juhtinud nii riiklikke kui ka rahvusvahelisi keeleprojekte. Töökogemus Eesti Rahvusraamatukogus, Eesti Rakenduslingvistika Ühingus ja Eesti Keele Instituudis. 
Üsna üllatav võib olla teadmine, et bürokraatia kõrval armastab Kelly ka füüsilist tööd – akutrell ja  kreissaag pole talle võõrad ning ta on plaatinud nii mõnegi sõbra vannitoa. Samas süüa teha ega suusatada ta ei oska.
 
kelly@alpa.ee
LinkedIn
 
 
Mikk Lilles, tehnoloogiajuht
Meeskonna- ja projektijuht, kes suudab lisaks tehnoloogia alaste murede lahendamisele ja töövoo kontrollimisele endast välja pigistada ka Alpa hääle. Mikul on üle 10aastane töökogemus IT-projektijuhina, millest üle viie aasta Ekspress Digitalis ning seal juba mobiiliarenduse osakonna juhina. Kui metal-muusika ei paku kontoris piisavalt värskendust, siis võime teda näha köitega akna taga rippumas. Ta nimelt armastab kõrguseid ja on lausa ka atesteeritud arborist.  Kodus meeldib Mikule oma kahe pojaga jalkat mängida ja tervislikke smuutisid valmistada.
 
mikk@alpa.ee
LinkedIn
  
Reimo Meier, graafiline disainer
Reimo on lõpetanud Tartu Ülikooli ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala. Tal on 6 aastat ettevõtluskogemust ja 10 aastat kogemust graafilise disaini valdkonnas. Ta on Alpa karakteri ja visuaalse identiteedi looja, kes suudab alati mõelda kastist välja. Kodus on ta oma 8-kuusele pojale suurepärane isa, kes ei jää hätta ei toitmisel ega ka mähkmevahetusel.
 
reimo@alpa.ee
LinkedIn
 
Karin Maandi, turundusjuht ja PR-strateeg (partneri esindaja)
Karin on 10+ aastat töötanud turundusmaastikul – seda pikemalt ettevõtetes Estravel, Apotheka ja MyFitness. Lisaks on ta nõustanud paljusid teisi ettevõtteid ja brände turunduse ja PR-strateegiate osas vanemkonsultandina Meta Advisorys. Enim armastab ta loovlahenduste väljatöötamist ja loovkirjutamist. Karini kirgedeks on DJndus, lisaks jõusaal, jooksmine, surf (lohe- ja lainesurf), reisimine ja looduses viibimine. “Aktiivses kehas head loovad turundusideed ja strateegiad, mis toovad tulemusi!” 
 
karin@alpa.ee 
LinkedIn
Janek Jaago, kommunikatsioonijuht (nõustaja)
Janek on tehnoloogia-, äriarenduse ja turundusjuhtimise mutant. Akadeemiline haridus on omandatud Tartu Ülikoolis: bakalaureus juhtimise ja turunduse erialal (kõrvaleriala suhtekorraldus) ning magister tehnoloogia juhtimises ja ettevõtluses. Tööalane kompetents samades valdkondades alates 2007. aastast. Töökogemus oma sektoris liidripositsioonil olevates ettevõtetes Estravel, Ekspress Grupp ja Veriff. Kui Janekil mõni vaba hetk leidub ja pisipere selleks loa annab, siis võib Janeki leida rannast lohet taltsutamas või seda teistele õpetamas – Janek on rahvusvaheliselt sertifitseeritud lohesurfi koolitaja Surftown surfiklubis.
 
janek@alpa.ee 
LinkedIn
Maarja Männik, lokaliseerimise projektijuht
Maarja on elukestev õppur, kes on kombanud nii sotsiaal- kui ka humanitaarteaduste ääremail. Ta omab Tartu Ülikooli õigusteaduste bakalaureusekraadi ja Tallinna Ülikooli haridusteaduste ja kirjaliku tõlke magistrikraadi. Sama vaheldusrikas on olnud ka tema tööpõld. Ta on töötanud juristina, assistendina, huviringi MTÜ Mängides Targaks juhendajana, tegelenud tõlkimisega ja abistanud koolis vabatahtlikuna. Vaba aeg möödub tal peamiselt emarollis, aga kui võimalus antakse, siis väisab ta meeleldi mõnda kultuuriüritust. Tasakaalu ja rahulikku meelt aitab tema elus luua jooga.
 
maarja@alpakids.com 
LinkedIn
Karl Kristjan Mõtlik, arendaja
Karl Kristjan on teie sõbralik naabruskonna itimees. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli äriinfotehnoloogia bakalaureuse eriala ning töötanud 4 aastat mänguarendajana. Lisaks mängudele huvitab teda masinõpe ja plokiahela tehnoloogia. Vabal ajal on teda võimalik leida jõusaalist või korvpalliväljakult.
 
LinkedIn
 
Pihel Saatmann, arendaja
Pihel on lõpetanud Tartu Ülikooli informaatika bakalaureuse ja töötanud programmeerijana 5 aastat, millest viimase aasta juba ametlikult mänguarendajana. Vaba aega üritab ta jagada aktiivsete ja rahulike tegevuste vahel – kokkamine, arvutimängude ja filmide tarbimine ning jõuksis käimine ja muud sportlikud tegevused.
 
LinkedIn