ALPA rakendus

 

✅ HARIDUSLIK SISU

ALPA rakendust aitavad luua Lasteklubi Väike Päike, Loksa Lasteaed Õnnetriinu, Kolga lasteaed, Tallinna Saksa Gümnaasium ja Gustav Adolfi Gümnaasium. Kaasa räägivad veel tegelikult väga paljud Eesti haridusasutused ja pered.
 

✅ EAKOHANE
Mängud on jagatud nelja raskusastmesse, et tagada eakohasus. Täpset vanust me tasemetele ei pane – iga laps on oma oskuste poolest isemoodi.
 
✅ PERSONAALNE  
ALPA mängudes on kõik võitjad, sest iga laps jõuab rõõmustavate õhupallideni, aga lihtsalt oma tempos ja enda oskustele vastavas tasemes.
 
✅ TASAKAALUS EKRAANIVÄLISEGA
Mängud on lõimitud ekraaniväliste tegevustega, et laps harjutaks juba noorest peast ekraani tagant pause tegema. Samuti on hea õpitut kohe korrata seoses muu ümbritsevaga.
 

✅ NUTIKATE FUNKTSIOONIDEGA
 
Internetivaba kasutus:
Rakendus on kasutatav ka ilma internetita, et laps ei saaks nutiseadmes liigselt rändama minna.
 

Kõneaeglusti:
Alpa võib panna automaatse kõneaeglusti abil aeglasemalt rääkima. Antud funktsioon on eriti populaarne väliseestlaste ja muukeelsete laste seas!
 

Ajavõtt:
Laps vajab lisamotivatsiooni? Siis talle võiks sobida ajavõtt, kus ta saab enda ajalist rekordit purustada üha uuesti ja uuesti!
 

✅ TURVALINE
Meie ei kogu teie pere isikuandmeid ja ei tegele andmemüügiga. Samuti ei sisalda meie mängud reklaame, sest me ei pea seda eetiliseks.
 

✅ SISU AINA LISANDUB
ALPA rakenduses on juba ligi 50 mängu tähestikust ja numbritest kuni tunnete nimetamiseni. Ja igal kuul lisame uusi mänge aina juurde!

 

 

Tasulisest tellimusest

 

✅  AUS HINNASTUS
Nagu öeldakse “kui sa toote eest ei maksa, siis oled sa ise toode”. Tõsi on, et paljud mobiilirakendused on justkui tasuta, kuid tegelikkuses teenivad nemad reklaami ja andmemüügi pealt. Meie aga eelistame ausat hinnastust.
 

✅ PALJU ROHKEM SISU
Tasulise tellimusega on mängudes oluliselt rohkem õppesisu! Lausa sadu uusi teadmisi! Võimalus õppida kogu eesti tähestik, palju rohkem numbreid, linde ja palju-palju muud.
 

✅ SISALDAB UUSI MÄNGE
Hind sisaldab ka igakuiseid uusi mänge. Tulge jälgima, mida põnevad uut me arendame!
 

✅ LISAB ÕPIMOTIVATSIOONI
Tasulise tellimuse puhul saab rakendada ajavõtmise võimalust ehk laps saab purustada enda ajalisi rekordeid ja õpimotivatsiooni üleval hoida.
 

✅ MUGAV
Tasulise tellimuse puhul väldid tüütuid mitmekordseid makseid nagu see on üks haaval mängude ostmise puhul.
 

✅ TOETAD EESTI KEELT
Toetad uute eestikeelsete mängude loomist ja seeläbi eesti keele säilimist.
 

✅ VÄGA SOODNE
Aastatellimus on hetkel veel 7,99 €, mis teeb kuuhinnaks vaid 67 senti. See on ju vähem kui tass kohvi!

 

Tule ja proovi!